Groepstentoonstellingen

2016
Knokke: Galerie Ludwig Lefevere
Brussel: Galerie Pascal Polar, Etat de Siège
Gent: Galerie Pont & Plas
Toronto, Canada: TIA FAIR, Galerie Van Der Planken
Genk: Black to the future, C-Mine
2015
Gent: Galerie Pont & Plas
2014
Enschede, Nederland: WVIII, Galerie Alafran
Horst, Nederland: Galerie Judy Straten, A personal Choice ARTandADVICE
Brussel: Galerie Pascal Polar
Wetteren: Oosterlinck
2013
Wortegem-Petegem: Galerie Ludwig Lefevere
Halle Zoersel: Szymon Gallery
Wetteren: Oosterlinck
Diepenheim, Nederland: Galerie Alafran
Stevoort-Hasselt: Personal Choice, Galerie Art & Advice
Knokke: Galerie Ludwig Lefevere, art@knokke
2012
Hasselt: Galerij Dessers - Launching the new website
Heeze, Nederland: De Kliuw, ondernemers in kunst
Brussel: Galerie Pascal Polar
Wortegem-Petegem: Galerie Ludwig Lefevere
2011
Wortegem-Petegem: Art Gallery Ludwig Lefevere
Sint-Antonius Zoersel: Szymon Gallery
2010
Brugge: Interior Art
Zaventem: Kiwanis, Galerie Ludwig Lefevere
Leuven: Faculteit Leuven, Galerie Dessers
Leuven: Colors, Galerie Dessers
Mechelen: Cultuurcentrum, 'Niet van gisteren'
Sint-Lambrechts-Woluwe: Artothéque Wolubilis
Leuven: Eindejaarstentoonstelling, Galerie Dessers
2009
Wortegem-Petegem: Galerie Ludwig Lefevere
Knokke: Galerie Ludwig Lefevere
Hasselt: A&A
Brussel: Arthotèque Wolubilitis, GPOA
2008
Halle Zoersel: Szymon Gallery
Hasselt: 30 jaar Galerie Dessers
Brussel: 30 jaar Kunst in Huis
2007
Mechelen: Kunstvestdagen
Gouda (NL): Op de boerderij
2006
Mechelen: 50 jaar Lebuïn D'Haese
Mechelen: Kunstvestdagen
Gent: Linea, Galerie Katrien Dessers, Hasselt & Leuven
2005
Leuven: Galerie Dessers
Paris: Paris Art Fair, Galerie Pascal Polar Bruxelles
Gent: Linea, Interior Art Gallery Brugge
2004
Hasselt: Galerie Dessers
Knokke: Galerie Ludwig Lefevere
Dusseldorf (D): GM Arts, Paris
Gent: Linea, GM Productions Paris
2003
Edinburgh (GB): Edinburgh Printmakers
Breda (NL): Galerie A & A (Hasselt)
Antwerpen: Szymon Galerij
Paris (F): Art Paris, Galerie Pascal Polar Bruxelles
Gent: Linea, GM Productions Paris
2002
Nieuwpoort: Galerie France Lejeune
Mechelen: Galerie France Lejeune
Wortegem-Petegem: Galerie Ludwig Lefevere
Amsterdam: RAI, Galerie Artworks
Gent: LINEA, Galerie France Lejeune, Antwerpen
Gent Linea: Galerie G.M. Production, Paris
Brussel: Art Brusels, Galerie Pascal Polar Bruxelles
2001
Antwerpen: Szymon Galerij
Amsterdam (NL): Art Works
Baarle-Hertog: Galerie De Verbeelding
Mechelen: Eye Candy
Twente: Art Twente, Galerie Artworks
Gent: LINEART, GM Productions Paris, Galerie Resonans
2000
Berlare: Cultureel Centrum
Clinge (NL): Galerij Esprit
Kortrijk: Athena Art Gallery
Mechelen: Eye Candy
Brussel: ART BRUSSELS, Galerij Pascal Polar, Galerij Durand Le Gaillard (Paris)
Knokke: Kunst- en Antiekbeurs, Galerie Resonans
Twente: Art Twente, Galerie Artworks
Gent: LINEART, GM Productions Paris, Galerie Resonans
1999
Mechelen: Galerij Eye Candy
Schelderode: Galerie Kunstforum 'De grootsheid van het kleine'
Paris (F): FIAC, Galerie Pascal Polar
Gent: LINEART, Galerij Resonans, Galerij Eye Candy
Gent: LINEART, GM Productions Paris
Strasbourg (F): SART'ART, Galerie Pascal Polar
1998
Keerbergen: Galerij Desssers - Beeck
Bruxelles: Galerie Pascal Polar
Paris (F): FIAC, Galerie Pascal Polar
Athena (Gr): Art Fair, Galerie Pascal Polar
Gent: LINEART, Galerij Janine Dessers
1997
Mechelen: Cultureel Centrum - Kunst In Huis
Antwerpen: 25 jaar Frans Masereel Centrum
Kortrijk: 20 jaar Athena Art Gallery
Schelderode: Kunstforum
Athena (Gr): Art Fair, Galerie Pascal Polar
Bruxelles: GPOA 'Kaleidoscope'
Clinge: Galerie Esprit
Kortrijk: Athena Art Gallery
Strasbourg (F): SART'ART, Galerie Pascal Polar
Athena (Gr): Art Fair, Galerie Pascal Polar
Gent: Linea '97, Athena Art Gallery
1996
Oviedo (SP): Casa de Asturias
Knokke: Antiekbeurs, Athena Art Gallery
Paris (F): FIAC, Galerie Pascal Polar
Chicago (USA): Artfair, Carol Jones Gallery
1995
Heeswijk-Dinter (NL): Interart
Brugge: Artfair, Athena Art Gallery
Izegem: Het Blauwhuis, Athena Art Gallery
Kortrijk: Athena Art Gallery
Brussel: Galerie Amaryllis Jubileum 15 jaar
Brugge: Artfair, Athena Art Gallery
Frederikstad (N): Int. Print Biënnale
Dusseldorf (D): Artfair
Straatsburg (F): CIAC 95
1994
Schelderode: Kunstforum
Kortrijk: Athena Art Gallery
Tilburg: Contema Stichting (Galerij Pastoor)
Palma (SP): Cultureel Centrum 'Sa Nostra'
Utrecht (NL): Holland Art Fair, Bothof Gallery
Gainesville (USA): Contempory Flemisch Prints
Paris (F): FIAC, Galerie Pascal Polar
1993
Schelderode: Kunstforum
Kortrijk: Athena Art Gallery
1992
Kortrijk: Athena Art Galery
Brussel: Pascal Polar
Gent: LINEART, Artforum
1991
Bruxelles: U.L.B., gemeentehuis
St.-Pauwels: De Griffioen
Gent: LINEART, Galerie Pascal Polar
Schelderode: Kunstforum, miniaturen
Mechelen: Voelbare Grafiek, Cultureel Centrum
Krakov (P): Triennal '91
Gent: LINEART, Galerie Pascal Polar
Nice (F): Art Jonction, Galerie Pascal Polar
1990
Hamme: Rijksschool
Clinge (N): Noord-Zuid Uitwisseling, Galerie Esprit
Brussel: U.L.B.
Amsterdam: Brakke Grond, Masereel Centrum
Brussel: Jubileumtentoonstelling, Galerij Amaryllis
Paris: Grand Palais, Grands et Jeunes d'aujourd'hui
Gent: LINEA, Athena Art Gallery, Kortrijk
Brugge: 25 jaar KUNST, Hallen, Theo Wijnhoven
1989
Bruxelles: Galerie Pascal Polar
Bruxelles: U.L.B.
Clinge (N): Galerie Esprit
St. -Pieters-Leeuw: Nederloo 'Abstrakt'
Antwerpen: Campo, Hommage à Remi De Cnodder
Bruxelles: 'Unrelated one', Galerie Pascal Polar
Assenede: AR(T)SSENEDE
Gent: De Vooruit
Paris: Grand Palais, Réalitées Nouvelles
Gent: LINEA, Artforum, one-man show
1988
Brussel: U.L.B.
Brussel: Hilton (GPOA) Graphes et graphismes
Hasselt: 10 jaar Galerij Dessers
Blankenberge: 1ste Triënnale 'NU 88'
Mechelen: Laureaat Prijs Stad Mechelen voor schilderkunst
Schelderode: Kunstforum
Brussel: Hotel Charlemagne 'Salut Cobra'
Aarschot: Eervolle vermelding Internationale Prijs stad Aarschot
Brecht: Galerie De Griffioen
Merksem: Selectie Union Biënnale
Hasselt: Selectie Union Biënnale
St. Niklaas: Selectie Union Biënnale
Namen: Selectie Union Biënnale
Luik: Selectie Union Biënnale
Brussel: Selectie Union Biënnale
Gent: LINEA, Galerij Athena
1987
Brussel: U.L.B.
Gent: ASLK uitgave map 'Zeefdrukte alom'
Brussel: 'Blue in painting' stadhuis
Sint Lambrechts-Wol.: Château Malou 'GPOA'
Aalter: 3e Oostvlaamse Biënnale van de Vlaamse beeldende kunst
Eindhoven-Amsterdam: Bijenkorf projekt Elegance
Kapellen o/d Bos: Perspektief
Waddinxveen (N): Galerie 58
Aalter: 3e Oostvlaamse Biënnale van de Vlaamse
Gent: LINEA, Galerij Resonance
Blankenberge: 1e triennale NU
1986
Genk: Cult. centrum - Kunstwerken verworven door de Vlaamse Gemeenschap
Brussel: Paleis voor Schone Kunsten 'Sport in de Vlaamse schilderkunst en grafiek'
Assenede: Art Assenede 86
Aarschot: Selectie Int. grafiekprijs (VAKA Aarschot)
Brussel: Amaryllis
Antwerpen: Selectie provinciale prijs grafiek 86 Antwerpen
Brussel: U.L.B. 'Peintres et sculpteurs belges contemporains de moins de 40 ans'
Knokke-Heist: Scharpoord 'GEEL'
Boechout: Selectie Prijs Boechout
1985
Antwerpen: Kredietbank, selectie 'Kunst in Huis'
Bruxelles: Hotel Metropole: 'vorm-materie-techniek'
Aarschot: Selectie Prijs Stad Aarschot 85, schilderkunst
Bruxelles: Centre Felicien Rops
Antwerpen: Selectie Provinciale prijs Antwerpen 85
Bruxelles: Centre Felicien Rops
Namur: Centre Felicien Rops
Gent: LINEA, one-man show Galerij Athena
1984
Schelderode: Kunstforum 'Int. triënnale van het miniatuur'
Antwerpen: Arenberg 'Jong Talent'
Gent: St. Pietersabdij 'Kunstwerken verworven door de Staat'
Boechout: Selectie Prijs van Boechout
Aarschot: Selectie Prijs Stad Aarschot, grafiek
Ibiza (E): Ibizagrafiek '84, Musée d'art contemporain
Miami (USA): Int. Print Biënnale (Florida)
1983
Halle-Zoersel: Galerij Claridge's
Gent: LINEA
1982
Gent: St. Pietersabdij 'Kunst verworven door de staat'
Antwerpen: De Singel
Nieuwpoort: 'Hedendaagse Kunst'
Schelderode: Kunstforum 'Schilderen op papier'
Turnhout: Selectie Provinciale prijs Turnhout De Warande
Mechelen: Galerij Vlietje 25
Leuven: Selectie vermelding Grafiekprijs stad Leuven '82
Boechout: Selectie Prijs voor Schilderkunst van Boechout Gal. Select Modern Art
1981
Antwerpen: Ebes 1981
Ciney: 'Le cercle des collectionneurs du Condros'
Andenne: Galerie des Tilleuls
Bruxelles: Centre F. Rops 'Peintres d'aujourd'hui'
Namur: Centre F. Rops
: 'Zevende Kollektieve'
: 'Zevende Kollektieve'
Mechelen: Galerij Vlietje 25
Gent: LINEA
1980
Merksem: Biënnale voor beeldhouwkunst (groep Tweemanshand)
Boechout: Selectie prijs Boechout Galerij Luka
Mechelen: Galerij Vlietje 25
Brussel: Selectie 'Sport in de kunst'
Turnhout: Cultureel Centrum
Waregem: Cultureel Centrum
Neerpelt: Cultureel Centrum
Strombeek-Bever: Cultureel Centrum
Dilsen: Cultureel Centrum
1979
Mechelen: Centrum A. Spinoy '75 jaar Mechelse Kunst'
Mechelen: Galerij Vlietje 25
1978
Boechout: Selectie prijs Boechout Galerij Luka
Mechelen: Galerij Vlietje 25
1977
Mechelen: Kult. festival 'BOA'
Ronse: Selectie prijs Ronse
Bonheiden: Galerij Ado
1976
Bonheiden: Galerij Ado
Mechelen: Herten Aas
1975
Assenede: Midzomerforum
Bonheiden: Centrum Ruimte
Mechelen: Herten Aas
Mechelen: Internationaal Ropscentrum
1974
Waregem:
Antwerpen: Selectie Scheldeloodsprijs Antwerpen M. Peeters Centrum
Bonheiden: Galerij Ado
Antwerpen: AWW 'Het kind in de kunst'
Antwerpen: Galerij Ekstrovert
Mechelen: Meubelsalon
1973
Bonheiden: Galerij Ado
Mechelen: Galerij C.
1972
Bonheiden: Centrum Ruimte
Bonheiden: Galerij Ado
Aarschot: Vermelding prijs stad Aarschot
1971
Willebroek:
1970
St. Kat.- Waver: